יצאת צדיק

התכנית “יצאת צדיק” עשתה רק טוב לבעלי המקצוע. התכנית חשפה בעלי מקצוע צדיקים לצד בעלי מקצוע שבאים לעשות כסף על גב הלקוח על ידי רמאויות ונוכלות.

אז יגידו המצטדקים שהתכנית הזאת מראה רק את מה שנוח לה להראות ולא את כל התמונה וגם במקרים הכי קשים של רמאויות הייתה עריכה מגמתית שלא שיקפה את מה שבאמת קרה.

אז אנחנו חושבים שמי שצדיק והולך בדרך הישרה אז צריך לראות זאת לכל אורך הדרך בלי התפתלויות וסיפורים!

יצאת צדיק עשתה שירות מצוין לבעלי המקצוע, היא מראה את בעלי המקצוע שמתפרנסים בכבוד תוך כדי שקיפות, אמינות, גביית מחירים הגיוניים וכמובן מקצועיות לעומת אלה שבאים ללא כל ידע מקצועי, לא אמינים, גובים על חוסר המקצועיות שלהם סכומים אסטרונומיים והכי חשוב, עושים את כל זה בלי להניד עפעף.

אז הבאנו שלא רבים הם הצדיקים וכל החאפרים למיניהם שנקלטו בעין העדשה של התוכנית יכלו ללכת לשני כיוונים: כיוון אחד הוא להתיישר, להבין שמעדו ולשנות פאזה ומעתה להיות ישרים וצדיקים או דרך שנייה היא להמשיך ולהונות לקוחות תמימים כי מה הסיכוי שמצלמת התוכנית תתפוס אותם בפעם השנייה.

אז לצערנו לא מעט בחרו בדרך השנייה אך יש גם רבים וטובים שהבינו שמעדו והונאה של אדם לא יביא להם ברכה בכסף והם חזרו לדרך הישר.

אם התוכנית הצליחה להחזיר גם אחוזים בודדים של בעלי מקצוע בתשובה והחזרתם לדרך הישר אז התוכנית הזאת הצליחה במהותה.

אז נכון שיגידו כמה בעלי מקצוע שתפסו שם על קטנות וכולם עושים את זה ללא יוצא מן הכלל. ואנחנו נאמר שהם צודקים, אך לדרוש 250 ש”ח במקום 200 ש”ח זה נורמלי במידה ובעלי המקצוע הללו הפגינו מקצועיות ואמינות אך לדרוש 1000 ש”ח על תקלה של 150 ש”ח זאת נוכלות, חוסר אמינות ומי יודע? אולי גם חוסר מקצועיות.